Harmonogram zajęć od 4.09. 2017 r.  do 26. 01.  2018 r.

 

NAZWA

ZAJĘĆ

 

 

TERMIN

 

KLASA

 

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
 z matematyki 

czwartek

(do 18.01)

12.55 - 13.40

kl. III
 gr. 1

mgr  Katarzyna Pietrzak

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z matematyki

czwartek

(14.09 – 18.01)

12.55- 13.40

kl. IV a, IV b

gr. 2

mgr  Agnieszka Kołodziej

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
 z matematyki

poniedziałek

(11.09 – 22.01)

13.50 – 14.35

sobota  (23.09)

godz.9.00-10.30

kl. V

gr.3

mgr Agnieszka Kołodziej

Zajęcia dydaktyczno -  wyrównawcze
 z matematyki 

wtorek

(19.09 -23.01)

13.50- 14.35

sobota

(23.09  18.11)

godz.10.30 – 13.30

VI

gr. 4

mgr Agnieszka Kołodziej

Zajęcia rozwijające zainteresowania z matematyki kl. I-III

poniedziałek

(do 22.01)

12.55 - 13.40

I

gr. 3

mgr Katarzyna Pietrzak

 

 Zajęcia rozwijające zainteresowania z matematyki kl. I-III

wtorek

(12.09 -16.01)

12:00 -12:45

III

gr. 1

mgr Lucyna Musiał

  Zajęcia rozwijające zainteresowania z matematyki kl. I-III

środa

(13.09 -24.01)

12:00 -12:45

III

gr. 2

mgr Lucyna Musiał

Koło  rozwijające zainteresowania matematyką kl.IV-VI

poniedziałek (16.10 -18.12)

13.50 – 14.35

piątek (5.01  12.01  26.01)

13.00 – 13.45

13.50 – 14.35

poniedziałek (8.01  15.01  22.01)

13.50 - 14.35

14.40 - 15.25

sobota (13.01   20.01)

9.30 – 10.15

10.25 – 11.10

IV a

gr. 3

mgr Mirosława Zawada

 

 Koło  rozwijające zainteresowania matematyką kl.IV-VI

środa (11. 10 – 20.12)

13.00 – 13.45

wtorek (9.01  23.01)

13.50 - 14.35

14.40 - 15.25

sobota (13.01  20.01)

11.20 – 12.05

12.15 – 13.00

piątek (19.01)

13.00 – 13.45

13.50 – 14.35

środa (3.01  10.01.  17.01  24.01)

13.00 – 13.45

13.50 – 14.35

IV b

gr. 4

mgr Mirosława Zawada

 

 Koło  rozwijające zainteresowania matematyką kl.IV-VI

poniedziałek

(11.09 -22.01)

13:50 – 14:35

wtorek (9.01)

13:50 – 14:35

14:40 – 15:25

V

gr. 1

mgr Magdalena Morka

 Koło  rozwijające zainteresowania matematyką kl.IV-VI

wtorek

(12.09 -12.12)

13:50 – 14:35

czwartek

(14.09 – 7.12)

13:50 – 14:35

VI

gr.2

mgr Magdalena Morka

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

czwartek

(14.09 – 25.01)

12:55 -13:40 / 12:55 -14:25
jeden tydzień 1 godz.

drugi tydzień 2 godz.

(naprzemiennie)

IV

Gr.3

mgr Ewa Dudek

 Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

poniedziałek

(11.09 – 22.01)

13:55 – 14:40

VI

gr. 1

mgr Ewa Dudek

 Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

 

 

środa (co 2 tyg.)

(13.09 – 3.01)

13:55 -15:25

V

gr. 2

mgr Ewa Dudek

Warsztaty informatyczne 5

poniedziałek

(11.09 -22.01)

12:55 -13:40

III

gr. 5

mgr Lucyna Musiał

Warsztaty informatyczne 6

czwartek

(14.09 -18.01)

12:55 -13:40

III

gr. 6

mgr Lucyna Musiał

 

 

 

 

Warsztaty informatyczne 7

piątek

(15.09 – 26.01)

12:55 -13:40

V

gr. 7

mgr Magdalena Morka

Warsztaty informatyczne 8

piątek

(15.09 – 26.01)

13:50 – 14:35

VI

gr. 8

mgr Magdalena Morka

 Zajęcia rozwijające zainteresowania nauką języka angielskiego kl. I - III

czwartek (od 14.09. do 04.01.)

12.55 -14.30

III

gr. 1

mgr Paulina Perdaszek

mgr Aneta Konadorów

 Zajęcia rozwijające zainteresowania nauką języka angielskiego kl. I- III

piątek (od 15.09. do 05.01.)

12.55 - 14.30

III

gr. 2

mgr Paulina Perdaszek
mgr Aneta Konadorów

Zajęcia rozwijające zainteresowania nauką języka angielskiego kl. I- III

wtorek (od 12.09. do 23.01.)

12.55 -13.40.

Sobota 09.12.17

8.15 - 12.45

Sobota 13.01.18

8.15 - 12:45

I

gr. 3

mgr Paulina Perdaszek

Aneta Konadorów

Koło zainteresowań  język  angielskiego  kl. IV-VI

środa od (od 13.09. do 20.01.)

12.55 do 13.40

17.01. (12:55 -13:40

14:35- 15:20)

24.01. 12:55 -15:20

Sobota 18.11

8.00 - 12.45

Sobota 20.01.18

8.15 - 12:45

IV a

gr. 3

 

mgr Paulina Perdaszek
mgr Aneta Konadorów

 Koło zainteresowań  język  angielskiego  kl. IV-VI

poniedziałek (od 11.09. do 30.10)

13.45 - 14.30

poniedziałek (od 6.11 do 22.01)

13.45 - 15.20

Sobota 02.12

8.15 - 12.45

IV b

gr. 2

mgr Paulina Perdaszek
mgr Aneta Konadorów

 

Koło zainteresowań  język  angielskiego  kl. IV-VI

wtorek (od 12.09. do 31.10)

13.45 - 14.30

wtorek (od 7.11 do 9.01)

13.45 - 15.20

16.01.2018  13:45 -14:30

V

gr. 1

mgr Paulina Perdaszek
mgr Aneta Konadorów

Zajęcia dydaktyczno -  wyrównawcze
 z języka angielskiego 1

Czwartek od (14.09 – 25.01)

Godz. 13.45 -14.30

Czwartki (16.11,23.11,30.11)

Zajęcia w godz. 13.45 – 15.20

V

gr.1

mgr Maria Góra

Zajęcia dydaktyczno -  wyrównawcze
z języka angielskiego  2

środa (od 13.09. do 08.11)

13.45 - 14.30
(od 8.11 do 10.01)

13.45 – 15.20

17.01.2018 (13.45 - 14.30)

 Czwartek 23.11

14.35 – 15.20

VI

gr.2

mgr Paulina Perdaszek

mgr Aneta Konadorów

Zajęcia wyrównawcze
z języka angielskiego  3

Środa 27. 09  -  12.55-13.40

Środy (4.10 – 24.01)
12.55 – 14.25

kl. IV a, IV b

gr. 3

mgr  Monika Gruszczyńska

 

 

Rewalidacja

wtorek

(5.09 -21.11)

13.40-14.40

piątek

(6.10 – 8.12, oprócz 13.10)

12.40- 14.40

V (1 osoba)

mgr Halina Kozica

Wsparcie ucznia młodszego 1

środa

(do 3.01)

12.00 - 12.45

12.55- 13.40

I

gr. 1

mgr Katarzyna Pietrzak

Wsparcie ucznia młodszego 2

wtorek (do 2.01)

12.00-12.45

piątek (do 2.01)

12.55 - -13.40

I

gr. 2

mgr Katarzyna Pietrzak

Wsparcie ucznia młodszego 3

wtorek (12.09  19.09)

13:50- 14:35

czwartek (28.09)

13:50- 14:35

czwartek (5.10 -18.01)

13:50- 14:35

14:40 -15:25

(2.11 zajęcia w godz.
13.50 – 14.35)

Iv a

gr. 3

mgr Wioleta Pyrgiel

Wsparcie ucznia młodszego 4

środa (13.09)

12:55 -13:40

środa (20.09)

12:55 -13:40

13:50- 14:35

wtorek (26.09 – 23.01)
13:50- 14:35

14:40 -15:25

(26.09, 31.10, 9.01, 16.01, 23.01 zajęcia w godzinach 13.50-14.35)

IV b

gr. 4

mgr Wioleta Pyrgiel

Logopedia

piątek

(29.09 – 27.01)

12:45 -14:45

 

gr. 2

mgr Aldona Puławska

Logopedia

poniedziałek

(25.09– 22.01)

14:30 – 15:30

Z wyjątkiem 30 pażdziernika

gr. 3

mgr Aldona Puławska

Informacje o wszelki zmianach będą przekazywane uczniom ustnie oraz będą pojawiać się na naszej stronie internetowej.

Warsztaty informatyczne 8: zajęcia z dnia 13.10. odbędą się 9.01. (13:50 – 14:35)

Wsparcie ucznia młodszego 1: zajęcia z dnia 11.10. odbędą się 10.01. (12.55 - -13.40)

Koło  rozwijające zainteresowania matematyką kl. VI: zajęcia z dnia 17.10. odbędą się 14.12. (13:50 – 14:35)

Logopedia: zajęcia z dnia 20.10. odbędą się 3.11. (12.45 - -14.45)
                zajęcia z dnia 27.10. odbędą się 22.12. (10:00 -12:00)

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki grupa 4: zajęcia z dnia 18.11. odbędą się 28.10. (8:00 - 12:00)

Koło  rozwijające zainteresowania matematyką kl. IVb: zajęcia z dnia 8.11. odbędą się 15.11. (13:50 – 14:35)

Rewalidacja kl. V: zajęcia z dnia 14.11. odbędą się 28.11. 

Koło zainteresowań z języka  angielskiego gr. 2: zajęcia z dnia 1.12. odbędą się 12.01. (12:55-14:30), zajęcia z dnia 22.12. odbędą się 19.01. (12:55 - 14:30)

Koło zainteresowań z języka angielskiego gr.1: zajęcia z dnia 7.12. odbędą się 11.01. (12:55 -14:30), zajęcia z dnia 21.12 odbędą się 18.01. (12:55-14:30)

Zajęcia rozwijające zainteresowania nauką języka angielskiego kl. I-III gr.3: zajęcia z dnia 5.12. odbędą się 9.12. (12:00 -12:45)

 Koło zainteresowań z języka angielskiego gr.1: zajęcia z dnia 5.12. odbędą się 16.01 (14:35 -15:20) i 23.01. (13:45 - 14:30)

 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego gr. 3: zajęcia Z DNIA 13.12 odbędą się 3.01 (13:40 -14:25) oraz 10.01 (13:40 -14:25)

Koło  rozwijające zainteresowania matematyką gr. 1:  zajęcia z dnia 9.01 odbędą się 18.01 i 25.01 (13:50 -14:35)

Wsparcie ucznia młodszego gr.2 zajęcia z dnia 28.11 odbędą się 5.01. (12:55-13:40), zajęcia z dnia 1.12 odbędą się 9.01 (12:00 -12:45)     

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody gr. 3:    zajęcia z dnia 26.10 odbędą się 7.12.  (13:40 - 14:25) 

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody gr. 1:    zajęcia z dnia 30.10 odbędą się 27. 11.,  zajęcia z dnia 20.11 odbędą się 15. 01. (14:40 - 15:25)                 

Zajęcia dydaktyczno -  wyrównawcze z języka angielskiego gr. 1:  zajęcia z dnia 21.12 odbędą się 25. 01 (14:40 - 15:25)

 Koło  rozwijające zainteresowania matematyką gr. 3: 20.01.2018 12:50 - 14:20

 Koło  rozwijające zainteresowania matematyką gr. 4: 20.01.2018 11:00 - 12:40