Harmonogram zajęć od 29. 01. 2018 r.  do 22. 06. 2018 r.

 

NAZWA

ZAJĘĆ

 

 

TERMIN

 

KLASA

 

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
 z matematyki 

czwartek

 (15.02 - 21.06)
oprócz 29. 03

poniedziałek (7. 05)

12.55 - 13.40

kl. III
 gr. 1

mgr  Lucyna Musiał

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z matematyki

czwartek

(15.02 -24.05)
oprócz 29. 03

13.00 – 13.45

piątek  6.04 

13.00 – 13.45

13.50 – 14.35

14.40 – 15.25

piątek  11.05.

13.00 – 13.45

13.50 – 14.35

kl. IV a, IV b

gr. 2

mgr  Mirosława Zawada

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
 z matematyki

poniedziałek

(12.02 -18.06 )

13.50 – 14.35

piątek (23.02)

14:35 -16:05

kl. V

gr.3

mgr Agnieszka Kołodziej

Zajęcia dydaktyczno -  wyrównawcze
 z matematyki 

wtorek

(13.02 - 19.06)
oprócz 3. 04

13.50- 14.35

sobota (14.04)

8.00 – 11.45

sobota  (17.02 )

11.45 – 13.15

VI

gr. 4

mgr Agnieszka Kołodziej

Zajęcia rozwijające zainteresowania z matematyki kl. I-III

 

poniedziałek

(12.02 - 18.06)

12.55 - 13.40

I

gr. 3

mgr Katarzyna Pietrzak

 

 Zajęcia rozwijające zainteresowania z matematyki kl. I-III

 

wtorek

(13.02 -19.06)
oprócz  3. 04

12:00 -12:45

27. 02. (12:50 - 13:40)

III

gr. 1

mgr Lucyna Musiał

  Zajęcia rozwijające zainteresowania z matematyki kl. I-III

 

środa

(14.02-20.06)
oprócz 28. 03

12:00 -12:45

28. 02. (12:55 - 13:40)

7.03. (12:55 - 13:40)

III

gr. 2

mgr Lucyna Musiał

Koło  rozwijające zainteresowania matematyką kl.IV-VI

poniedziałek

(12.02 -28.05)

13.50 – 14.35

14.40 – 15.25

 

IV a

gr. 3

mgr Mirosława Zawada

 

 Koło  rozwijające zainteresowania matematyką kl.IV-VI

środa

(14.02 -30.05)
oprócz 28. 03

13.00 – 13.45

13.50 – 14.35

IV b

gr. 4

mgr Mirosława Zawada

 

 Koło  rozwijające zainteresowania matematyką kl.IV-VI

poniedziałek

(12.02 -18.06)

13:45 – 14:30

(26.02, 5.03)

14:35 - 15:20

 

V

gr. 1

mgr Magdalena Morka

 Koło  rozwijające zainteresowania matematyką kl.IV-VI

wtorek

(13. 02 - 29.05)
oprócz 3. 04

13:45 – 14:30

czwartek

(15.02- 24. 05) 
oprócz  29. 03

13:45 – 14:30

 

VI

gr.2

mgr Magdalena Morka

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Czwartek

Od 22 lutego – 7 czerwca (po 2 godz. ) 12.55 – 14.25

oraz 14 czerwca (1 godz.) 12.55 – 13.40

Oprócz 29 marca, 3 maja, 31 maja

IV

Gr.3

mgr Ewa Dudek

 Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Poniedziałek

Od 19 lutego – 9 kwietnia  13.55 – 15.25

Od 16 kwietnia – 21 maja

13.55 – 14.40

Oprócz 12 marca, 2 kwietnia

VI

gr. 1

mgr Ewa Dudek

 Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

 

 

Środa

21, 28 lutego

7, 21 marca

4, 18 kwietnia

9, 23 maja

6, 20 czerwca

W godz. 13.55 – 15.25

V

gr. 2

mgr Ewa Dudek

Warsztaty
informatyczne 9

piątek

(16.02 - 20.04)
oprócz  30. 03.

12:55 -13:40  
13:45 – 14:30

(27. 04) 12:55 -13:40

 

V

gr. 9

mgr Magdalena Morka

Warsztaty
informatyczne 10

16. 02 (13:45 – 14:30)

wtorek (5. 06 - 19.06)

czwartek (7.06 14.06)

13:45 – 14:30

sobota (3.03  21.04  19.05)

8:15 - 11:15

VI

gr. 10

mgr Magdalena Morka

 Zajęcia rozwijające zainteresowania nauką języka angielskiego kl. I - III

czwartek

(do 21.06 ) oprócz 29. 03

12.55 -14.30

III

gr. 1

mgr Aneta Konadorów

 Zajęcia rozwijające zainteresowania nauką języka angielskiego kl. I- III

piątek 

do 15.06.2018r. (oprócz 06.04 i 30. 03)

12.55 - 14.30

sobota 3.03.

9.00 – 12.00

III

gr. 2


mgr Aneta Konadorów

Zajęcia rozwijające zainteresowania nauką języka angielskiego kl. I- III

wtorek (do 12.06) 
oprócz 3. 04

12.55 -13.40.

17.03. (sobota) 8.15 – 11.15

24.03. (sobota)  8.15 – 12.00

19.05.  (sobota)  8.15 – 12.00

I

gr. 3

 

mgr Aneta Konadorów

Koło zainteresowań  język  angielskiego  kl. IV-VI

środa (do 30.05.) 
oprócz 28. 03

12.55 do 13.40

od 6.06. do 20.06

12.55 – 14.30

21.04. (sobota)   8.15 – 12.45

9.06.  (sobota)   8.15 – 12.45

 

IV a

gr. 3

 

 mgr Aneta Konadorów

 Koło zainteresowań  język  angielskiego  kl. IV-VI

poniedziałek 

do 4.06.

13.45 - 14.30

14:35 - 15:20

IV b

gr. 2


mgr Aneta Konadorów

 

Koło zainteresowań  język  angielskiego  kl. IV-VI

wtorek  (do 22.05)

13.45 – 15.20

oprócz 3. 04.

 

V

gr. 1

mgr Aneta Konadorów

Zajęcia dydaktyczno -  wyrównawcze
 z języka angielskiego 1

Czwartek 

(15.02 - 21.06)

 13.45 -14.30

oprócz  29. 03

 

V

gr.1

mgr Maria Góra

Zajęcia dydaktyczno -  wyrównawcze
z języka angielskiego  2

środa 13.45 – 15.20

do 30.05.

oprócz 28. 03.

26.05. (sobota) 8.15 – 9.00

 

VI

gr.2

 

mgr Aneta Konadorów

Zajęcia wyrównawcze
z języka angielskiego  3

 

Środa (9.05 - 6.06)

12.55-13.40

oprócz 28. 03.

Środa (14.02 - 25.04)
12.55 – 14.25

5.03. (15:30 - 17:00)

kl. IV a, IV b

gr. 3

mgr  Monika Gruszczyńska

 

 

Rewalidacja

wtorek

 (13.02 - 24.04) oprócz 3.04

13.40-14.40

piątek

16.02 - 27.04)  oprócz 30.03

12.40- 14.40

V (1 osoba)

mgr Halina Kozica

Wsparcie ucznia młodszego 1

 środa

(14.02 - 6.06)
oprócz  28. 03

12.00 - 12.45

12.55- 13.40

 

I

gr. 1

mgr Katarzyna Pietrzak

Wsparcie ucznia młodszego 2

wtorek 

(13.02 - 29.05)
oprócz  3. 04

12.00-12.45

czwartek

(15.02 - 24.05)
oprócz 29. 03

12.55 - -13.40

piątek (2.03  9.03  16.03)

12:55 - 13:40

I

gr. 2

mgr Katarzyna Pietrzak

Wsparcie ucznia młodszego 3

czwartek

 (15.02 - 14.06)
oprócz 29. 03.

13:50- 14:35

14:40 -15:25

 

 

 

Iv a

gr. 3

mgr Wioleta Pyrgiel

Wsparcie ucznia młodszego 4

 

wtorek

 (13.02 - 5.06)
oprócz 3. 04.

13:50- 14:35

14:40 -15:25

 

IV b

gr. 4

mgr Wioleta Pyrgiel

Logopedia gr.4

piątek

 (16.02 - 15.06)
oprócz  30. 03

13:00 - 15:00

 

gr. 4

mgr Aldona Puławska

Logopedia gr.3

poniedziałek

(12.02 - 28.05)

14:30 – 15:30

gr. 3

mgr Aldona Puławska

Informacje o wszelki zmianach będą przekazywane uczniom ustnie oraz będą pojawiać się na naszej stronie internetowej.

Rewalidacja: z powodu choroby ucznia zajęcia z dnia 27.02. 2018 r. odbędą się 8. 05. 2018 r. zajęcia z dnia 2. 03. odbędą się 11.05

Terapia logopedyczna: zajęcia z dnia 26. 02. 2018 r. odwołane z powodu choroby ucznia. Zajęcia odbędą się w innym terminie. 

Zajęcia rozwijające zainteresowania nauką języka angielskiego kl. I- III gr.2 : zajęcia z dnia 3.03 odbędą się 10. 03

Warsztaty informatyczne 10: zajęcia z dnia 3.03 odbędą się 10. 03

Terapia logopedyczna gr.3: zajęcia z dnia 5. 03. 2018 r. odwołane z powodu choroby ucznia. Zajęcia odbędą się w innym terminie. 

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego  3: zajęcia z dnia 28.02. odbędą się 9.05 (13:40-14:25) i 16.05 (13:40-14:25)

Rewalidacja: zajęcia z dnia 16.03. odbędą się 18. 05.

 Zajęcia pozalekcyjne z przyrody gr. 3: zajęcia z dnia 15.03 odbędą się 21. 06 (12:55 - 14:25)

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody gr. 1: zajęcia z dnia 19. 03 odbędą się 23. 04 (14:40 - 15:25) oraz 14. 05 (12:55 - 14:25)

Zajęcia koła zainteresowań języka angielskiego kl. IV-VI gr.2 z dnia 26. 02. 2018r. będą odrobione 11.06.2018r. od 13.45 do 15.20.

Zajęcia rozwijające zainteresowania nauką języka angielskiego kl. I-III gr. 3 z dnia 27.02.2018r. będą odrobione 05.06.2018r. od 13.45 do 14.30.

Zajęcia koła zainteresowań języka angielskiego kl.IV-VI  gr. 1 z dnia 27.02.2018r. będą odrobione 29.05.2018r. od 13.45 do 15.20.

Zajęcia koła zainteresowań języka angielskiego kl.IV-VI gr.3 z dnia 28.02.2018r. będą odrobione 06.06.2018r. od 14.35 do 15.20.

Zajęcia rozwijające zainteresowania nauką języka angielskiego kl. I-III  gr.1 z dnia 01.03.2018r będą odrobione 26.04.2018r. od 14.35 do 15.20 i 24.05.2018r. od 14.35 do 15.20.

Zajęcia rozwijające zainteresowania nauką języka angielskiego kl. I-III gr.2 z dnia 02.03.2018r. będą odrobione 27.04.2018r. od 14.35 do 15.20 i 25.05.2018r. od 14.35 do 15.20, a z dnia 03.03.2018r. (sobota) będą odrobione 10.03.2018r. od 9.00 do 12.00.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego 2 gr.2 z dnia 28.02.2018r. będą odrobione 26.05.2018r. (sobota) od 9.00 do 10.30.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki  gr. 2: zajęcia z dnia 6. 04. odbędą się 13. 04  od 13.00-13.45, 13.50-14.35, 14.40-15.25.

Warsztaty informatyczna gr. 9:  zajęcia z dnia 6. 04. odbędą się 27. 04. (13:45-14:30, 14:35-15:20)

Logopedia: zajęcia z dnia 6.04. odbędą się innym  terminie (z powody wycieczki).

Rewalidacja: zajęcia z  dnia 10.04 (choroba dziecka) odbędą się w dniu 15. 05.

Logopedia gr.3: zajęcia z dnia 26.02 i 5.03 odbędą się 21. 04 (10:30 - 12:30)

Logopedia gr. 4: zajęcia z dnia 6.04 odbędą się 21. 04 (8:15 - 10:15)

Logopedia gr.3: zajęcia z dnia 23. 04 (nieobecność ucznia) odbędą się 18. 05. (15:00 - 16:00)

Logopedia gr.3: zajęcia z dnia 26. 02. i 5. 03.  (nieobecność ucznia) odbędą się 21. 04 (10:30 - 12:30)

Zajęcia  wyrównawcze z matematyki gr. 1: zajęcia z dnia 14. 06 odbędą się 14. 05 (15:55 - 13:40)

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego 2 gr.2 z dnia 9.05.2018r. będą odrobione 26.05.2018r. od 10.30 do 12.00.

Koło  rozwijające zainteresowania matematyką kl.IV-VI gr.2: zajęcia z dnia 10. 05. odbędą się 4. 06. (14:35 - 15:20)