ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

    22 czerwca dużą dawką humoru i dowcipu pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018.
    Na początku uroczystego apelu pani  dyrektor Urszula Łebek zwróciła się w słowach pełnych wdzięczności i uznania do pani logopedy Aldony Puławskiej i pani pedagog Haliny Kozicy, które po latach kończą pracę w naszej szkole, odchodząc na zasłużoną emeryturę. Dziękowała w imieniu nas wszystkich za odwagę działania w trudnych sytuacjach, determinację i przyjaźń. Prezentem od uczniów były kosze pełne słodyczy. 
    Następnie dzięki prezentacji przygotowanej przez uczennice VI klasy przypomnieliśmy sobie najciekawsze i najzabawniejsze momenty uwiecznione w szkolnym obiektywie fotoreporterskim. Potem dzięki kolegom z klas: IVa, V i VI otrzymaliśmy wakacyjny zastrzyk uśmiechu w formie popisów taneczno-kabaretowych. Na scenie pojawiła się m.in. Mariolka, Sławomir - świetnie parodiowani przez uczniów naszej szkoły, a pokaz zumby fitness wszystkich zachęcił do letniego zadbania o formę i figurę.
    Kolejnym punktem było rozdanie nagród dla uczniów, których średnia ocen wyniosła od 4,5. Listy gratulacyjne otrzymali również rodzice uczniów ze średnią powyżej 5,2. Na ręce rodziców, którzy w minionym roku szkolnym wspierali szkołę swoją pomocą, pani dyrektor złożyła pisemne podziękowania. Nagrody otrzymali też laureaci innych konkursów i wyróżnień.
    Na zakończenie wychowawcy rozdali świadectwa i ....... wakacje czas zacząć!!!!!!  Do zobaczenia we wrześniu:)

PIKNIK RODZINNY KLASY I

    15 czerwca 2018r. klasa I zorganizowała wspólnie z rodzicami piknik rodzinny na placu rekreacyjnym. Impreza rozpoczęła się od słodkiego poczęstunku przygotowanego przez mamy. Następnie odbywały się rywalizacje pomiędzy dziewczynkami i chłopcami: wyścigi w workach, bieg z jajkiem na łyżce, przeciąganie liny, wyścig krabów, bieg z taczkami. Trójka dzieci wygrała bilety do Pipilino w konkurencji rzucania kółeczkami do celu.
    W trakcie trwania konkurencji rodzice rozpalili ognisko, na którym dzieci mogły upiec kiełbaski. Wszyscy miło spędzili czas w rodzinnej atmosferze.