Archiwum 2016/2017

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM
W GROMADZICACH

      Uroczystość zakończenia rozpoczęła się krótkim montażem słowno- muzycznym w wykonaniu dzieci. Wspólne pożegnanie osób kończących oddział przedszkolny i rozpoczynających naukę w szkole podstawowej. Nie zabrakło oczywiście pamiątkowych dyplomów, upominków oraz słodkości dla każdego przedszkolaka. Na koniec w miłe chwile całorocznych wspomnień przeniosła wszystkich prezentacja multimedialna z pokazem pamiątkowych zdjęć z uroczystości i wydarzeń przedszkolnych. 

 

WYCIECZKA DO WISŁY 

     W dniach 20-22 czerwca uczniowie klas V i VI pojechali na wycieczkę do Wisły. Odwiedzili muzeum chleba, gdzie piekli podpłomyki, skocznię narciarską w Wiśle. Pierwszy dzień upłynął w strugach deszczu, ale kolejne dwa dopisały pogodą. Uczniom szczególnie podobał się wjazd kolejką linową na Czantorię. Ostatniego dnia wszyscy udali się na wyprawę w góry, po której większość od razu zasnęła w autokarze:) Był to dobry trening przed wakacyjnymi wyprawami.

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „SMART YOUNGSTERS”

    W dniu 10. 06 2016r. w Szkole Podstawowej w Bieniądzicach odbył się VII powiatowy konkurs języka angielskiego pod nazwą ”Smart Youngsters” dla klas III. Każdą szkołę mogło reprezentować trzech uczniów. Z naszej szkoły pojechali : Iga Golec,  Bartosz Zawada i Piotr Spychała. Uczniowie po skończonym  teście otrzymali słodki poczęstunek. Na koniec każdy uczestnik dostał dyplom i drobny upominek. Niezależnie od wyników konkursu wszyscy zasłużyli na dobre lody, bo sam udział w konkursie był dużym wyróżnieniem.